Суд арештував одіозного Кацубу з заставою майже у півмільярда

246
18 червня 2016 року Голосіївський районний суд Києва ухвалив рішення про арешт колишнього заступника голови правління компанії «Нафтогаз України» Олександра Кацубу з можливістю внесення застави загальною сумою 450 мільйонів гривень.

Раніше 112 повідомив, що група прокурорів із розслідування економічних злочинів організованих злочинним угрупованням часів Януковича і група військових прокурорів затримала Кацубу у зв’язку з підозрою у скоєнні кримінального правопорушення відповідно до статей про створення злочинної організації та привласнення майна шляхом зловживання службовим становищем.
Під час розслідування було встановлено, що Кацуба причетний до незаконного привласнення коштів державного підприємства «Нафтогаз України» загально сумою майже 450 мільйонів гривень.
«Хочу висловити слова подяки прокурорам, які не спали 26 годин і суддям. Їх цілодобова і принципова позиція відроджує віру в справедливість і закон. За 8 днів – три заарештованих у справі Курченко на підставі дозібраних доказів», – наголосив очільник Генеральної прокуратури Юрій Луценко.
Нагадаємо, 11 червня цього року спецслужби затримали колишнього заступника міністра економіки Олександра Сухомлина, який є одним із організаторів розкрадання скрапленого газу Сергієм Курченком.

Коментарi

Коментарiв