Штайнмайєр підтримав позицію Росії щодо навчань НАТО в Європі

242
Глава МЗС Німеччини Франк-Вальтер Штайнмайєр розкритикував рішення НАТО провести військові навчання у Східній Європі, таким чином підтримавши позицію Російської Федерації.

«Чого нам зараз не слід робити, так це продовжувати загострювати ситуацію брязканням зброї і бойовими закликами. Хто впевнений у тому, що символічні пересування танків забезпечать більше безпеки на східних кордонах НАТО, той помиляється», − наголосив в інтерв’ю DW Штайнмайєр.
На думку глави Міністерства закордонних справ Німеччини, у нинішній ситуації взагалі було би фатальною помилкою надати перевагу політиці відлякування агресора й зосередитися на військовому аспекті. Крім того, дипломат закликав бути готовими до необхідності піти на відкритий діалог із Кремлем.
Нагадаємо, з 7 по 17 червня 2016 року в Польщі відбулися найбільші в історії сучасних збройних сил цієї країни навчання «Анаконда 2016» за участю партнерів із Організації Північноатлантичного договору. У цілому до навчань залучили близько 3 тисяч одиниць бойової техніки і понад 30 тисяч військових із 24 країн, які  відпрацьовували відбиття прихованого нападу зі сходу без офіційного оголошення війни.
Крім того, у балтійському регіоні у червні цього року провели великі щорічні військово-морські маневри НАТО, в яких взяли участь 43 кораблі та 6100 солдатів із 17 держав світу.

Коментарi

Коментарiв