Олександр Кочетков: Чому я категорично проти другого терміну Порошенка

298
Олександр Кочетков, політолог

ЧАС РОБИТИ СТАВКИ, ПАНОВЕ!

Менше двох тижнів до моменту істини. Який майже напевно перейде в точку протистояння.

Основна частина виборців визначилася. Переконувати їх у чомусь сенсу немає. Оскільки наші вибори зусиллями бригади Петра Порошенка переведені в емоційну площину, в площину карткової гри «Вірю – не вірю!» замість раціональної оцінки програм кандидатів.

Крим він почне повертати… Відразу після виборів… Цікаво, до відрубування рук корупціонерам або після?

В раціональній сфері ПОПу світить хіба що пом’якшення вироку за співпрацю зі слідством. А в емоційній можливо всяке. Зокрема, і позиція «Так, я знаю, що ПОП брехун і лицемір. Так, я знаю, що він злодій і мародер. Так, я знаю, що він співпрацює з Кремлем. Але інші ще гірше, тому що він – за Україну, а вони проти».

Особисто мені не хочеться жити в країні, де брехливість і злодійкуватість зведені в ранг національної гідності, я вже в такому «совку» пожив, спасибі. І тому я – категорично проти другого терміну Петра Порошенка.

Хто завгодно, крім ПОПа і колишніх регіоналів – це надія. ПОП – безвихідь.

Зараз не визначилися ті думаючі люди, хто чекає до останнього, щоб зібрати всю необхідну для вирішення інформацію. А також ті, хто вагається і перебуває в броунівському електоральному русі.

Сподіваюся, що тим, хто вагається, буде посланий безумовний знак, який допоможе їм скотитися в правильну лунку (хоча, що ще потрібно після «оборонного» скандалу?!) А прагматикам, що визначилися, нагадаю, що в першому турі розумні голосують за прохідного кандидата. Тому що розпорошеність голосів збільшує шанси ПОПа на другий тур і остаточну перемогу. Саме з цією метою влада і організувала рекордний за кількістю список претендентів.

Сьогодні з опозиції реальні шанси на другий тур в рівній мірі зберігають Юлія Тимошенко і Володимир Зеленський. Шанси Анатолія Гриценка виглядають примарними, та він, власне, і націлений більше на прохід в Раду. Але уявити, що він заради того, щоб зупинити ПОПа, зніметься на користь ЮВТ або Зе, у мене не виходить.

Хочете дати всім нам шанс – голосуйте за одного з двох лідерів опозиційних кандидатів. Хочете героїчно, з кров’ю і потрясіннями, скидати ПОПа через рік-півтора на Майдані – голосуйте за симпатичних вам аутсайдерів.

Так – некомфортно. Зате чесно і відповідально.

Джерело: Олександр Кочетков

Коментарi

Коментарiв