Сергій Якимчук: В Україні все роблять дурні для дурнів їхніми ж руками

271
Сергій Якимчук, активіст

Неабияк порадував зрадофілів генітальний пгокулол Юга Лутсенко, заявивши, що пані Йовович передала йому список осіб, яких, мовляв, не можна переслідувати чи притягувати до кримінальної відповідальності.

Відповідно, в порохоботів нелегке життя.

Кожного дня надходять усе нові і нові темники і лунають заяви їхніх л(*)ідерів, позбавлені здорового глузду. Відповідно, бидломасі потрібно впихнути невпих*єме.

Саме тому вже сьогодні промайнули дописи, що, мовляв, після Революції гідності не покарали жодного «регіонала»-корупціонера не тому, що з ними домовилися і вони відкупилися, а тому, що «прокляті пєндоси» заборонили генітальному плокулолу їх чіпати. Кажуть, у цьому списку «пєндоси» заборонили чіпати Ахмєтава, Кєрнеса, Добкіна, Труханова, Бойка, Відкула і всю ту різну російськомовну нечисть, яка так прекрасно себе зараз почуває в Україні.

Ось така ху@ня малята.

Я лише хочу нагадати, що саме американці, ще на весні 2014 року, затримали українського олігарха Фірташа, чим неабияк сплутали карти «новій-старій владі», яка в складі Порошенка, Клічька і Льовочкіна нібито літала в Австрію чи то на перемовини чи то на побачення з тим самим Фірташем.

Тепер зрозуміло, чому саме Пьотр Алєксєєвічь таємно зустрічається по ночах з кумом пуйла Медведчуком. Ну не про звільнення якогось там тупорилого Сєнцова вони домовляються чи про звільнення моряків… На х*ен вони нікому не треба, бо про це можна телефоном поговорити. Тому і зустрічаються по ночах, бо по телефону поговорити про свої справи вони ніяк не можуть – бо кляті «пєндоси» знімуть інформацію і опублікують її як переписку тих самих Свинарчуків тощо.

Особисто я, коли чую чи читаю такі заяви, зайвий раз пересвідчуюся в тому, що в цій країні все робиться дурнями, руками дурнів і для самих дурнів. Шкода лише, що ці дурні при владі і керують нами.

Тому будьмо розумнішими і не обираймо дурнів!

Джерело: Сергій Якимчук

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв