Візит Керрі до України нічого не змінить, − експерт

216
Директор служби «Український барометр» Віктор Небоженко прокоментував заяву заступника очільника АП Костянтина Єлісєєва про принципову важливість візиту Державного секретаря США Джона Керрі до України.

«Із огляду на ситуацію на Донбасі та на той факт, що Мінські домовленості не діють, а Керрі є одним із «батьків» цих угод, то насправді візит може відбутися, оскільки США хотілося б усунути конфлікт на Донбасі під час каденції Обами. Але цю ситуацію Керрі не розрядить і нічого особливого не станеться», − спрогнозував у коментарі Слову і Ділу Небоженко.
Він також зазначив, що візит Керрі до України цілком реально може відбутися. На думку експерта, в цьому немає жодної інтриги, тим більше, що Держсекретар Сполучених Штатів Америки зобов’язаний приїжджати під час тривання конфлікту задля того, аби не допустити його ескалацію.
«Важливо враховувати, що міжнародними справами в нас займається насправді одна людина, й це не міністр закордонних справ, а лишень сам Президент. Він відповідає за успіхи й помилки, які відбуваються на дипломатичному фронті. Тому нині для нього зустріч із Керрі є дуже важливою», − наголосив директор «Українського барометра».
Додамо, у період із 14 по 17 червня глава Кабінету Міністрів України Володимир Гройсман перебував із робочим візитом у США, завдяки чому вдалося домовитися про надання українській стороні пакет військової допомоги загальною сумою близько 500 мільйонів доларів уже поточного року.

Коментарi

Коментарiв