Віктор Небоженко: Круті хлопці «грають» у вибори

430
Віктор Небоженко, політолог, директор соціологічної служби «Український барометр»

Президент України Порошенко і його вірний друг Генпрокурор Луценко розігрують з себе «поганого і хорошого» поліцейських. Якщо Луценко принижує і ображає американського посла, то Порошенко, навпаки, публічно висловлює їй довіру і підтримку, натякаючи Вашинґтону, що брутальний антиамериканізм Луценка носить стихійний і непередбачуваний характер. Що досить цинічно з боку Президента України.

Водночас Кремль високо оцінив антиамериканську витівку Луценка-Порошенка і демонстративно прийняв в Москві на вищому рівні двох інших друзів президента Порошенка – Медведчука і Бойка. Адже згідно з узгодженим планом Києва і Москви, до другого туру президентських виборів 2019 року мали потрапити лише Порошенко і Бойко. Після чого була запланована легка перемога в другому турі Порошенка над «технічним» кандидатом Бойком. Але щось пішло не так. Кандидат-президент Порошенко і московський куратор українських виборів – Медведчук – самі, без допомоги Москви, явно не справляються з реалізацією цього плану. Вже добре видно, що ні Порошенко, ні Бойко не проходять до другого туру президентських виборів.

Інші популярні кандидати в президенти – Тимошенко і Зеленський – далеко відсунули меланхолійного Бойка і самовпевненого Порошенка від заповітної мети. Тепер в Москві Путін-Медведчук-Порошенко відкрито, не ховаючись, шукають шляхи виходу з кризової для них ситуації. Кремль чудово розуміє, що реальна загроза «випадання» Порошенка і Бойка з політики і перспектива їхнього кримінального переслідування після виборів серйозно підриває вплив Росії в Україні. Залишається один шлях – активна участь Кремля у фальсифікаціях виборів на користь Порошенка. Тим більше що Кремль добре потренувався на нелегальному втручанні у виборах інших країн, включаючи США. Адже, на думку політтехнологів і радників двох адміністрацій Кремля і Банкової, вибори Президента України – це не та справа, яку можна «довірити» виборцям, особливо українським.

Джерело: Виктор Небоженко

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв