Черговий фігурант «газових схем» загримів за ґрати

219
Увечері 18 червня Солом’янський районний суд Києва ухвалив рішення про арешт чергового фігуранта зі справи газових махінацій «Укргазвидобування» Валерія Поснова терміном на 2 місяці.

Відповідно до інформації Лівого берега, сторони не змогли узгодити питання щодо розміру застави. Суд ухвалив рішення про арешт обвинуваченого з можливістю внесення застави в розмірі 1 мільйон гривень, у той час як представник обвинувачення просив збільшити цю суму до 1 мільярда гривень, у зв’язку з чим він має намір подати апеляцію.
Правоохоронці оголосили Поснову підозру у причетності до нелегальних оборудок із газом, унаслідок чого держава зазнала збитків на кілька мільярдів гривень. Арештований є фігурантом справи, у якій одним із підозрюваних також є народний депутат України Олександр Онищенко.
Нагадаємо, 17 червня 2016 року чотирьом фігурантам справи щодо газових махінацій суд ухвалив запобіжний захід у вигляді тримання під вартою терміном на 60 діб із можливістю внесення застави загальною сумою 200 мільйонів гривень.
Відповідно до попередніх результатів розслідування, внаслідок незаконних газових схем Україна зазнала збитків приблизно у 3 мільярда гривень, із яких понад 1,6 мільярда гривень зловмисники здобули завдяки перепродажу газу за допомогою посередників.

Коментарi

Коментарiв