Сергій Якимчук: Ця країна ніколи не матиме європейського рівня життя і не потрапить в ЄС

387
Сергій Якимчук, активіст

Я писав, що шокований результатами екзит-полів. Але лише тому, що я шокований відсотком Порошенка! Я був певен, що він не вийде в другий тур.

Дивлюся зараз його виступ… він вже святкує перемогу!!!!!

Чекав, що він розкаже про що вони говорять із Медведчуком по ночах, коли регулярно зустрічаються в його адміністрації. Але Порошенко промовчав, і я розумію чому – переговори таємні і секретні.

Що я хочу сказати?

Звичайно, що був задіяний адмінресурс і ще нічого не підраховано… а слід пам’ятати, хто в нас підра*уї і так далі.

Але то таке

Так от, ця Нація, наш український народ, мабуть, заслуговує бути бідним і жити в лайні. Заслуговує купувати лахи в секонд-хенді і отримувати мізерну платню, заслуговує їздити по розбитих і невідремонтованих дорогах. Ця Нація заслуговує дивитися на дорогі багатоповерхові маєтки прокурорів, суддів, мусорів і чиновників, які ніколи не зможуть пояснити походження своїх статків.

Ця Нація сьогодні – нація рабів і дурнів. Обмануті і бідні дурні, які мають коротку пам’ять, дурну голову і не роблять висновків з минулого.

Ця країна ніколи не буде мати європейського рівня життя і не попаде в ЄС. Чому?

Бо ЄС – це насамперед прозорість влади, гідність і справедливість. ЄС – це коли після корупційного скандалу (як з Свинарчуками, наприклад) президент іде у відставку чи взагалі з політики. Розумієте? Ось що таке ЄС!

А тепер скажіть мені, чи хочуть наші митники, чиновники, судді та прокурори жити і працювати, як в ЄС?!

НІКОЛИ В ЖИТТІ!

Ось Фірташ поїхав в Австрію, і самі знаєте чим це для нього закінчилося.

В Україні переважає тупа бидло-маса, яка думає дупою і надіється на диво. Надіється, що корумпований президент посадить своїх партнерів та родичів. Так не буває.

Джерело: Сергій Якимчук

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв