Сергій Якимчук: Російські пропагандисти прогнозують перемогу Порошенка

218
Сергій Якимчук, активіст

Сьогодні навмисно вмикнув в Ютубі пропагандистську програму московії «60 минут».
Ну, думаю, по результатам першого туру московити будуть відкорковувати шампанське і радуватися, що переміг їхній кандидат – Зеленський… Адже, Порошенко нам твердив про це останні два місяці, плюс одіозні московські актори Ахлабистін-Парєчєнкав так активно і показово агітували за Зеленського.

Але… Починається програма і… А фуя вам! Немає, ні шампанскього, ні радості! Все – навпаки!!!! Я був ШО-КО-ВА-НИЙ!

Ба більше того, російський депутат госдуми Алєксєй Журавльов бере слово і так стурбовано починає говорити, яка, мовляв, неприємність, хто б міг подумати про такий розрив інаскільки важко буде Порошенкові наздогнати рейтинг Зеленського… ай-яй-яй-яяй! Але, нічого, заспокоює він зтурбовану публіку і каже, що Історія знає випадки, коли кандидат, який в першому турі був другим, потім ВПЕВНЕНО перемагав в другому турі. ОГО!

Але, дальше – більше. Майже всю програму і російські аналітики і найголовніше – одіозні ведучі Скабєєва з чоловіком – всю передачу (по темнику) «зтурбовано переживали» за Україну і її долю, бо як так, мовляв, Зеленський і немає політичного досвіду, і не розбирається в економічних питаннях і так далі, і так далі…. складолося враження, що вони зараз заплачуть в прямому ефірі… за долю України і Українського Народу. І спасти ситуацію може тільки досвідчений політик і цей політик… Скабеева так і сказалі, пербиваючи якогось гостя з України: «Па-бє-дит ПА-РА-ШЕН-КА!».

І хто тут кому агент Кремля?! Хтось може пояснити, бо я вже зовсім заплутвася…

Джерело: Сергій Якимчук

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв