Костя Місюра: Покоління політиків «совка» йде у небуття

384
Костя Місюра, блогер. Живе в Торонто

Знову кумедно. І знову огидно. Яка реакція тотально обісраного бариги? Колосальне приниження і політичне «четвертування» за все, що так успішно просрав. Починаючи з купи обіцякок-цяцянок у 2014-му і закінчуючи мільярдними пограбуваннями народу. І на фоні того, що його не підтримали 5 з 6 громадян, воно вискакує і починає погрожувати та принижувати того, хто його просто втоптав у грязюку. Воно, взагалі, в адекваті? З тою мізерною підтримкою тобі саме на часі хапати карту і кумекати, куди б втекти. Та й там не так багато місць, де тебе не дістануть.

Що сталось? А сталось те, що покоління політиків, кому зараз 50+ і 60+ сходить у небуття. Ті, хто так завзято накинулись на спадщину совка, рвали і жерли створене поколіннями підневольних радянської Орди, упивались безкарністю і необмаженим пограбуванням, зараз посунуті молодшими. Це, фактично, покоління, яке сформувалось у незалежній Україні. Так, під величезним впливом ззовні і під керівництвом уже згаданих, але це вже інші, це не совки. Це не ті еталонні, щирі українці, але і не совок. Це, скоріш, європейці. Більш прагматики і з більш розвиненим почуттям внутрішньої свободи. Це ті, кому геть на потрібна наявність «сильної руки» і у них немає бажання збиватись у колони під прапори і лозунги. Трагедія? Та зовсім так не думаю. «Здадуть і здадуться»? Упевнений, що ні.

Єдину загрозу і небезпеку я зараз бачу з боку «збитого льотчика», який демонструє відверте небажання визнати, що він програв. Програв з тріском, тотально, безапеляційно. Буде чіплятись за стілець та істеричити і, боюсь, як би не вдався з своїм упирятником до кровопролиття. Добре, що армія виявиявилась йому не лояльною теж. Це трохи остудить деякі голови.

Судячи з усього, у Зелі немає якоїсь серйозної команди. Шанс тим, хто першими почнуть навколо нього формуватсь та кучкуватись.

Джерело: Kosta Misoura

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв