Екс-співробітник Генштабу: Зеленський – проект США

1748
За словами експерта, виборча кампанія Зеленського схоже на технологію «вашингтонського обкому»

Полковник запасу, екс-співробітник Генштабу Олег Жданов вважає, що кандидата у Президенти України Володимира Зеленського можуть підтримувати Сполучені Штати Америки. Про це він сказав в інтерв’ю виданню Вголос.

За його словами, чергове підтвердження цьому – нещодавня заява спецпредставника Держдепу з питань України Курта Волкера про те, що США співпрацювавтимуть із будь-яким Президентом України, незалежно від того, хто виграє виборчі перегони.

«Зеленський – проект США. Гляньте на його виборчу кампанію. Зовсім нові технології. Ніяких зустрічей із виборцями і ніяких ток-шоу. Переважно  інтерактивне спілкування з суспільством через електронні засоби. Навіть його програму можна прочитати й відразу ж дати свої пропозиції до кожного з пунктів. Оце дуже схоже на технологію «вашингтонського обкому», – каже Жданов.

За словами експерта, Штати заходять в Україну серйозно й надовго.

«Найімовірніше, що за кілька років ми опинимося у Балто-Чорноморському союзі. Зараз Штати беруть під контроль Чорне море. По трохи поведуть іранську нафту через Єреван-Батумі-Одесу-Гданськ. Пам’ятаєте, влітку нас включили до великого плану розвитку інфраструктури Європи? Там передбачено 39 млрд євро на 10 автобанів в Україні. Також п’ять швидкісних залізничних ліній. Уже тривають масштабні роботи в Хмельницькій та Вінницькій областях. А де будують перший автобан? Одеса-Гданськ! Без заходу в Молдову. Чому? Бо газова труба у нас є така – Одеса-Броди-Гданськ, по якій, ймовірно, почнуть качати нафту. Звідси й зрозуміло, чому Меркель підтримує Порошенка. Якщо в Україну зайдуть Сполучені Штати, то перше, що вони зроблять, це почнуть регулювати подачу російського газу», – розповів Олег Жданов.

Як відомо, 21 квітня відбудеться другий тур виборів президента. За посаду на Банковий боротимуться Петро Порошенко і Володимир Зеленський.

Коментарi

Коментарiв