Сергій Якимчук: Кремль вирішив підтримати Порошенка

304
Сергій Якимчук, активіст

Як про це вже не раз ішлося, Кремль напередодні виборів, з уваги на головних опонентів Порошенка, прийняв рішення щодо підтримки чинного Президента України.
Саме в цьому ключі слід розглядати й, на перший погляд, безглузді й безпричинні публічні нападки кума Президента Ю.Луценка на США в особі офіційного представника цієї держави в Україні (Посла США М.Йованович). Ці заяви акурат під час візиту в Кремль В.Бойка зі «спеціальним представником Президента України В.Медведчуком» мали засвідчити для В.Путіна однозначний розворот Порошенка якщо й не на миттєву інтеграцію в СНД/РФ, то, принаймні, поки що готовність розірвати стратегічне партнерство й інтеграційні наміри щодо НАТО (і, звичайно ж, ЄС). Власне, Віктор Небоженко одразу ж, ще тоді, саме так і написав. Проте, спершу не вірилось…

Віктор Небоженко також писав, що мета візиту Бойка/Медведчука – попросити росіян допомоги у фальсифікації результатів виборів на користь Порошенка в тих регіонах, де РФ через своїх сателітів типу ПР, «За життя» тощо, оскільки іншого способу перемогти чинний український президент уже не мав – соцопитуваня показували невтішні прогнози.

Власне, кожен президент в Україні, яким би «проєвропейським» себе не уявляв чи називав, але який краде, приречений на «інтеграцію» в Росію й на розворот об’єкта розкрадання на Схід. По-іншому тут бути не може за визначенням.

Одразу після візиту двох українських проросійських політиків у Москву (де українського виборця експромтно-недолуго спробували заманити в Росію здешевленням газу) росіяни, здається, вперше, розіграли двоходівку: вони стали агітувати не прямо, а «хитро». Хоч і грубо. В ЗМІ РФ якось раптово з вуст речників РПЦ, охлобистіних і жириновських з’явилися дуже тендеційні відео із закликами голосувати за Зеленського і проти Порошенка. Проте спостережливі одразу помітили б той цинізм, із яким росіяни агітували: творче завдання речники виконували, але не могли приховати не лише тваринної ненависті, але й певної образи…

Хтозна, аби в Україні вільно функціонувало рос. ТБ, а ФБ (і час на нього) мав кожен українець, можливо, результати голосування для ПОПа були б трохи кращими… А поки що – черговий доказ того, що РФ дала вказівку (і, можливо, якісь гроші) в тих регіонах, у яких має найбільший контроль ПР та ін. проросійські сили, фальсифікувати результати виборів на користь П.Порошенка.

Ось статистика з кількох округів Донецької області: де ймовірно були вкиди за Порошенка%

«Донецкая область, округ 45, участок 140567:
Средний результат Порошенко по области – 12,71%.
Результат Порошенко на участке – 77,60%

Донецкая область, округ 60, участок 140432:
Средний результат Порошенко по области – 12,71%.
Результат Порошенко на участке – 73,20%.

Донецкая область, округ 52, участок 140726:
Средний результат Порошенко по области – 12,71%.
Результат Порошенко на участке – 72,27%.

Донецкая область, округ 60, участок 140192:
Средний результат Порошенко по области – 12,71%.
Результат Порошенко на участке – 71,15%».

(Результати голосування в Донецькій області з ФБ-сторінки Андрія Сенченка)

(с) Vassyl Laptiichuk

Джерело: Сергій Якимчук

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв