Олексій Дорошенко: Наші головні біди – у розбраті

273
Глава Української асоціації постачальників торговельних мереж Олексій Дорошенко

Квитки на концерт «Кварталу-95» після виборів автоматично стають партійними квитками партії «Слуга народу», крики «Браво» – підтримкою кандидата в президенти, а букет квітів – заявкою на міністерське крісло. Жарт-жартом, але ніколи не думав, що в п’ятницю всі українці стануть експертами з аналізів. Рівень істерії в країні зашкалює, оскільки одні вважають Володимира Зеленського месією, а інші передбачають Армагеддон. І першим й другим – до церкви. Там розкажуть, що сходження месії не очікують, як і кінця світу.

Історія України навчила, що наші головні біди були в нашому розбраті. Ніколи наші зовнішні вороги не були головною проблемою країні більше, ніж самі українці. Тому я буду поважати будь-який вибір громадян та робити те, що повинен був би робити у будь-якому випадку. Кому не подобається Зеленський-Порошенко, можливо, більше подобалися лідери соцопитувань кінця минулого року Тимошенко-Бойко?

Якщо відбудуться дебати, що є під великим питанням, то одним із головних питань повинно бути «Як підняти економіку та рівень життя?». Саме це питання є головним сьогодні в нашій країні. The show must NOT go on…

Джерело: Олексій Дорошенко

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв