Люстрацію можуть скасувати в будь-яку мить, − Мін’юст

277
Міністр юстиції України Павло Петренко наголосив, що КСУ може в будь-яку мить ухвалити доленосне та скандальне рішення щодо скасування люстрації.

На думку глави Міністерства юстиції, для суддів Конституційного Суду України настала вирішальна  і складна мить, коли необхідно діяти відповідно до законодавства, оскільки вони самі чудово розуміють, що підпадають під люстрацію.
Відповідно, в інтерв’ю 5 каналу Петренко зазначив, що КСУ будь-якої миті може анулювати або припинити дію основних положень Закону України «Про очищення влади». 
«Ризики високі на сьогоднішній день. Поки парламент не прийняв зміни до закону є ризики, що в будь-який момент Конституційний Суд може ухвалити рішення щодо або анулювання, або часткового припинення основних положень закону про очищення влади», − спрогнозував міністр юстиції.
За його словами, нині настав момент істини, який продемонструє, «чи судді КСУ діятимуть згідно з законом, розуміючи відповідальність, яка на них покладена з урахуванням, що є питання конфлікту інтересів щодо частини суддів, які наразі розглядають цей закон».
Нагадаємо, нещодавно кілька нардепів опублікували документ, що засвідчує намір Конституційного Суду скасувати результати люстрації посадовців, які працювали під час правління екс-президента Віктора Януковича.

Коментарi

Коментарiв