Олександр Кочетков: Порошенко не визнає поразку на виборах

507
Олександр Кочетков, політолог

АГОНІЯ ВЛАДИ ЛИЦЕМІРА

Інформація, яка радує: в РФ не горять бажанням влаштовувати ескалацію на фронті, щоби забезпечити ПОПУ можливість відкласти вибори на невизначений термін. У недоімперії, зрозуміло, дуже не хочуть, щоб успіх ВОЗа став заразливим для місцевого населення. Але ще більше там не хочуть зіпсувати нинішню ситуацію, в якій Німеччина активно продавлює зняття санкцій з РФ. Тож, ПОП залишається партнером Кремля, але своя косоворотка до тіла ближча.

Спроба з тією ж метою організувати щось на зразок ще одного «керченського прориву» наштовхується на неготовність військових і моряків жертвувати собою заради збереження ПОПа у владі. Намагаються розв’язати проблему грошима, але своїх ПОП витрачати не вміє навіть на свій порятунок, а «общак» начебто вже розписаний.

Все раптово захиталося в картковому будиночку Петра Порошенка. І він знає, що саме так відбувається, коли влада випливає крізь пальці, і її не втримати нічим.

Штабна соціологія показує, що відрив Зеленського від Порошенка, попри надзусилля порохолюбів, відкинувши останні пристойності, продовжує зростати. Якщо так буде і далі, то до дня голосування він досягне непристойного триразового відставання від чинного президента.

У штабі ПОПА настала типова стадія: надія на якесь диво. Наприклад, що після дебатів думка виборців зміниться кардинально. Або що запрошені «чорні політтехнологи» винайдуть такий компромат проти Зе, що народ від нього раптом відхитнеться. Нічого не вийде, просто хтось добряче заробить на цьому «синдромі рейхсканцелярії».

Але я переконаний, що ПОП поразки не визнає і владу Зеленському цивілізовано не передасть. Тому мене починають всерйоз турбувати ті західні області України, де Порошенко переміг в першому турі і де ті, хто вважає себе інтелігенцією, топлять за нього, як путіністи за Путіна.

Як би ці області-порохолюби не стали ще однією точкою відцентрового руху в Україні. Загалом, у перехідного прем’єра Юлії Тимошенко буде непросте завдання з утримання країни.

Джерело: Олександр Кочетков

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв