Петро Олещук: Про рейтинги перед другим туром

371
Політолог Петро Олещук

Тим часом надійшли дані від соціологів. Вчора всі обговорювали «злив» від Разумкова, а от сьогодні – цілком офіційні дані групи «Рейтинг».

Отже, що показують соціологи. Перевага Зеленського – дуже вагома. Фактично, у 2,5 разу. Він лідирує у всіх вікових групах та у всіх регіонах країни. Мінімально – на Заході, максимально – на Сході. При цьому, велика частина виборців очікує на фальсифікації (близько третини), але понад 60% – переконані у перемозі Зеленського. Розрив між кандидатами виріс у порівнянні з останніми опитуваннями і у порівнянні з оцінками перетікання електорату перед першим туром.

Звісно, і для Зеленського теж не все просто. 83% хочуть радикальних змін у країні – хто би що не вкладав у цей термін. А це дуже серйозний запит і дуже серйозна відповідальність. Жодна влада вже не зможе діяти так, як раніше. І змін, очевидно, виборець чекає зараз, а не «колись потім, коли всі проблеми вирішимо». Більше того, вибудовувати легітимність влади на старих схемах теж не вийде. Дуже вже розбурхали суспільство цими «змінами». При цьому, понад половина виборців вважає, що ситуація після виборів покращиться.

Джерело: Петро Олещук

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв