Віктор Лешик: Ефір на «1+1» – істерика чи жага помсти за сечо-стадіонний тролінґ?

271
Віктор Лешик, журналіст

Що ж то було? Я про нічний ефір з Порошенком на 1+1. Істерика самовпевненої вередливої владолюбної людини? Провокація? Жага помсти за сечо-стадіонний тролінг? Крик батька нації про наступну катастрофу тієї ж самої нації?

Версія на вибір. Мені у тому всьому імпровізованому дійстві в очі, у вуха, у інші органи чуттів, що визнані і не визнані наукою, кинулася мерзенна суть ВЛАДИ, як такої і всіх, хто довкола неї. Спітнілий бекаючий прокурор, який в АТО був, а пару слів з переляку до купи не може зліпити, щоб САМОГО звинуватити.

Відкритий шантаж Порошенка пса-прокурора, який зірвався (чи робить вигляд?) з ланцюга. Шантаж наступним кримінальним переслідуванням «за незаконне збагачення», яке несподівано відмінив сформований за указом Президента Конституційний Суд. Мерзенна метушлива фігура телеведучого, теж у недавньому минулому прокурора – Іванова… Всі з усіма в’язані-перев’язані і ось так просто очі в очі ( бо наше традиційне українське чінопочітаніє) сказати чітко і впевнено голові держави правду, якою б вона була…

Хіба що слід подякувати Наталії Мосійчук – єдиний чоловік з гідністю і мужністю. І я зрозумів ще один секрет шаленого успіху Зеленського на виборах – люди оцінили, що хоч хтось, хай у новорічну ніч був здатен кинути виклик СИСТЕМІ.

Джерело: Віктор Лешик

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв