Віктор Лешик: Зеленський – це абсолютне «дитя» Порошенка

231
Віктор Лешик, журналіст

За 5 років у мене не раз до протилежного змінювалося ставлення до Петра Порошенка.  Так, я навесні 2014 року голосував за нього.  У березні 2015 року після здачі ДАП, Дебальцового і Мінська-2 вважав себе обдуреним, а Порошенка – таким, що вчинив гірше, ніж Янукович – він одноособово взяв від імені України зобов’язання, на які не мав права. А його манера чергову ганьбу – котел – видавати за небувалий успіх Верховного Головнокомандуючого – просто бісила. Йому було непросто – голандці тягнули з ратифікацією Асоціації України з ЄС.і я йому співчував. Вибрали у США Трампа. і я розумів, як складно буде переконувати людей потерпіти, коли всюди від наших союзників горить червоне світло.  Операцію з націоналізацією «Привата» вважав просто феноменальною по знезараженню врай небезпечної фінансової бомби. Кадрова політика Порошенка видавалася часом грою дворічної дитини, яка взяла мишку від таткового комп’ютера і почала тицяти у розділі «Призначення»…

Як людина, яка чимало років займалася бізнесом, я бачив, як нахабно Порошенко намахує довірливих виборців і як державну владу використовує у суто меркатильних власних цілях.

Мене самого діставала така гойдалка в оцінках Президента. І кілька років тому я у розмові з приятелем, з яким постійно говорили на політичні теми, сформулював єдиний критерій, за яким я буду прощати Порошенкові все: брехню, лицемірство, корупцію, крадіжки, непотивізм, словоблуддя… Критерий був один: тільки б при ньому росла політична зміна.

Очевидно ж, що Порошенко – плоть від плоті олігархічної системи. Але якщо він забезпечить у 2019 році суттеве оновлення політичного класу – його місія буде виконаною.

І якраз з цим завданням – повний провал і погром. Продовжуючи сумнозвісну практику, яку започаткував ще Дмитро Табачник при Кучмі, Порошенко став просто виполювати і випалювати всіх, хто міг за інтелектом і політичною вагою скласти йому конкуренцію. Погром «Свободи», «Самопомочі», дискредитація політиків, що прийшли з Майдану. Оточення себе березенками, ар’євими, геращенками, бірюковими, гончаренками…

Все це вже рік тому на політичному барометрі показувало – Катастрофа! При 6-7 відсотках рейтингу у нашій країні Порошенко перемогти не може без фантастичних фальсифікацій. І на цьому шляху можуть бути вкрай небезпечні сюрпризи. І він стався. Зеленський – це абсолютне дитя Порошенка, результат його кадрової зачистки на полі української політики з патріотичним відтінком. Продовження Бульби гоголівського. Тільки з іншим фіналом.

Джерело: Viktor Leshyk

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв