Сергій Якимчук: Порошенко – це імітація і саботаж заради влади

370
Сергій Якимчук, активіст

Друзі, я нікого з вас не агітую за пана Зеленського.  Скажу більше, я взагалі нічого і ніколи не писав про нього як кандидата до першого туру.  Подивіться самі – рукописи не горять! А ще, я не є фанатом «Квартал-95» і подивився «Слугу народу», здається, півтори серії… потім не витримав і вимкнув, бо це не мій тип кінофільмів, а особливо серіалів, ба більше того «Свати» – це взагалі «відстій». Ці продукти чи товар явно не для мене.

Що я хочу сказати? Я не хочу більше мерзнути на Майдані, кидати каміння в мусорів і кричати «Банду Геть!». Чи їздити під Межигір’я чи де там зараз живе Порошенко.
Я за демократичні вибори. Я за розиток моє країни, в якій я хочу жити і померти від старості в оточені щастливих дітей і онуків. Бо у нас нарешті має зародитися традиція зміни влади, особливо якщо вона краде чи не працює… чи не виконує своїх обіцянок!

Друзі, це шлях яким ідуть всі цивілізовані та демократичні країни! У нас нарешті має появитися алгоритм Імпічменту Президента і відкликання депутата. Справжня виборчість суддів і так далі і так далі. Європа чи США пройшли цей шлях не за одне століття, у нас немає стільки часу, бо сьогоднішній світ розвивається іншими мірками і живе в прискореному режимі.

Петро Олексійович Порошенко – це не тільки Томос, красномовні спітчі «геть від мацкви», паради на площі, не існуючий Закон про Мову чи Безвіз. Порошенко – це також торгівля на крові, це корупція, беззаконня, мінські угоди, кумівство, безкарність і безвідповідальність прокурорів, гонтарєва, відкати, розенбляді, діамантові прокурори, семочки і свинарчуки, бізнес медведчука і таємні зустрічі з ним по ночах, це роттердам+ і збагачення ахметова, це … я зупинюся, бо це ще на абзаців десять як мінімум. Зрозумійте, Порошенко – це ІМІТАЦІЯ і САБОТАЖ заради влади. Порошенко це наше сумне минуле, це біг на місті і цементування системи Януковича. Це не розвиток, це деградація і розкол суспільства з метою збереження влади і особисте збагачення. Це все те, що на руку нашому агресору.

Особисто я голосував за Кошулинського і підтримував його всю кампанію. Я чесно не знаю, яким Президентом буде Зеленським. Але його вибирає більшість, кажуть соціологи, що абсолютна більшість, це до речі єдиний кандидат в президенти який так чи інакше об’єднав електорат України за всю її історію незалежності… Ось так!

Чи буде він поганим президентом?  Можливо. Час покаже. Буде поганим президентом – значить змінемо і Зеленського на наступних виборах. Його долю вирішить Народ – тобто всі МИ. Але нам нарешті треба йти вперед, ми повинні пройти цей шлях і навчитися позбавлятися баласту і гирь на наших ногах. Бо ми повинні нарешті навичити своїх політиків і президентів, що тут лише МИ вирішуємо бути їм чи не бути, і лише МИ будемо судити їх своїм голосом і відбирати або надавати повноважень. Більше ніхто!

І не треба нас лякати! Ми вже лякані, ми вже не боїмося…
Україна була, Є і буде. І відстояли її – МИ. А не Порошенко і не БПП.
Україна буде, доки в ній будемо МИ – УКРАЇНЦІ.
Алилуя!

Джерело: Сергій Якимчук

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв