Віктор Лешик: Черги на президентство зменшилися би після першого вироку суду

213
Віктор Лешик, журналіст

Щоб відволіктися від емоцій політичних, я протягом місяця вивчав біографії усіх 45 президентів США. Дуже різні люди: філософи, полководці, законодавці, безликі і бездарні (як Джеймс Б’юкенен), наділені даром провидця ( як Авраам Лінкольн), такі, що були за доктрину Монро (ізоляціонізм), проти доктрини Монро… Але не було таких, яких би підозрювали в розкраданні власної країни і армії, котра воює… Трохи корупції, політичних інтриг. Але, як правило, для рішення-підтримки значимого законодавчого проекту, а не у власну кишеню. Інтрижки в робочому кабінеті і поза ним… Теж було. Але щоб грабувати країну в час війни, такого не зустрів

—————————-

Уже кілька років поспіль від тлумачів нашої історії я чую: наші провідники від Володимира Великого – Богдана Хмельницького-Костянтина Острозького, від Мазепи до Симона Петлюри не були праведниками безгрішними. А народ ніяк не втямить, що ніколи порядні люди (джентльмени в англосаксонській традиції) нами керувати і не будуть. Тобто їжте те, що насипають. І знову багатомільйонний народ, який сплачує податки, воює, допомагає армії, у всьому винен.

—————————————-

Це абсолютно схиблена, хвора логіка.

Доки люди, котрі претендують у нашій країні на владу, не зроблять висновків з поведінки Мазепи – Скоропадського – Порошенка… вони приречені на ганьбу, а ми на чергову кризу.

————————————

А ще. Жодного разу за всю історію жодного «небезгрішного вождя» не було проаналізовано з точки зору не історика Палія, а Кримінального кодексу. Може, після першого вироку і черги на гетьманство-президентство зменшаться.

Джерело: Віктор Лешик

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв