Ігор Луценко: Треба негайно розгрібати руїни, у яких лежать патріотичні сили

609
Ігор Луценко, народний депутат України

Подолати конфлікти, простити образи, розчистити той бруд, котрий нанесли ці, без сумніву, жахливі в моральному плані передвиборні місяці. Як же добре, що це небачене безумство, котрого не знала моя країна, уже закінчується!

Треба негайно почати розгрібати ці руїни, у яких зараз лежать патріотичні сили. Наприклад. я не можу пригадати такого розбрату, котрий було посіяно серед організацій правого флангу – цьому сенсі це безпрецедентна для української історії ситуація, знаковий факт. А які сварки і образи були у ветеранському середовищі, серед волонтерів!

І саме це є найбільшою загрозою, котру треба подолати. Україна традиційно трималася не на державних інституціях. Згадайте, наскільки інфільтрованими російськими агентами і корумпованими завжди були силовики – СБУ, міліція. Тим не менш, поки громадянське суспільство мало консенсус, нам вдавалося гальмувати ворогів і в підсумку повертати контроль над силовими механізмами держави.

Нам відкривається величезне вікно можливостей у останні місяці роботи парламенту. Треба закон про державну мову, закріпити статус захисників Країни, «почистити» посаду президента від неконституційних повноважень, перезавантажити антикорупційні органи тощо.

Роботи багато, сподіваюся, вона допоможе нам прокинутися від цього сну з жахливими сновидіннями, розплющити очі, знову побачити і обняти одне одного.

Джерело: Ігор Луценко

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв