Савченко викликала фурор на засіданні ПАРЄ

188
Народний депутат України, член ПАРЄ Надія Савченко викликала справжній фурор своєю появою на засіданні Парламентської асамблеї Ради Європи.

УНІАН інформує, що під час засідання Парламентської асамблеї Ради Європи члени організації зустріли Савченко гучними оплесками і навіть повставали з місць, аби привітати її.
Зазначимо, 20 червня нещодавно звільнена з незаконного ув’язнення в РФ українка візьме участь у робочому засіданні групи Європейської народної партії в рамках пленарного засідання ПАРЄ. 
«Моя присутність тут можлива у тому числі і завдяки вам. Я дуже вдячна всім присутнім, всім, хто боровся за мене, всім, хто підтримував Україну. У нас з вами однакові погляди. Україна дивиться у сторону добра, у сторону прогресу, у сторону Європи. Я працюватиму для того, щоб у нас з вами вийшла плідна співпраця. Я хочу щиро подякувати від себе особисто та від імені України», − заявила нардеп.
Пізніше особисту зустріч із Савченко прокоментував президент Європейської народної партії Жозеф Дойл, який назвав її «дуже відповідальною жінкою, яка добре думає та працює на благо українців»: 
«Ми повністю розділяємо погляд щодо росіян, щодо Путіна, і як ми повинні продовжувати з ним працювати. Моє перше враження таке, що Надія має амбіції слугувати українському народу, і я думаю, саме це вона збирається робити».

Коментарi

Коментарiв