Сергій Якимчук: Україна склала свій іспит

296
Сергій Якимчук, активіст

Чудеса в раші-решеті.
Наслухавшись порошенківської предвиборної риторики і «страшилок» порохоскоту, я навмисно подивився в Ютубі програму московського пропагандона салавйова. Ну, думаю, за законамижанру, там будуть відкорковувати шампанське, адже Порошенко разом з ФСБ нам нав’язав, що якщо не він – то путлєр! Тим більше, що вся московська пропаганда «підтримувала» Зеленського.  Але ні, все навпаки!

Му*ак Жириновський, виступаючи, не скривав свого роздратування перемогою Зеленського! І навіть відверто прокляв і виборців, і армію і всіх, хто обрав Зеленського, а не Порошенка! Особливо жителів південно-східних регіонів!

Пазли потроху починають складатися. Виборці Порошенка, на жаль, так і не зрозуміли, що саме їхній кандидат цементував в Україні «російський вектор» розвитку. Порошенко взяв як приклад і кальку не тільки лозунги і тези предвиборчої програми путлєра – «Кандидатів багато – президент один!» і багато інших, але і російські методи телепрограм і політичних шоу, які розкручувалися на підконтрольних йому телеканалах, на яких вмикалися лайномети і, поливаючи опенентів брудом і розповсюджуючи вигадані фейки, змонтовані за домогою того ж фсб. З часом вся ця інформація вспливе на поверхню – лайно не тоне!

Адже коли залякане зовнішніми загрозами населення змушують терпіти корупцію та свавілля можновладців з оточення діючого президента – це далеко не Європа, в яку нібито всі ці роки вів нас Порошенко! Це, панове, класична путінська Росія із зомбованим населенням!

Порошенко і його кліка правдиво казали, що «ми» можемо втратити Україну. Питання: хто тут «МИ»? Мабуть «МИ» це явно не «вони». Бо якщо воююча країна пробачає розкрадання своєї армії, вона не має права на існування. Нам наводили приклади сторічної давнини… так от саме корупція і стала основною причиною поразки державності!

Якщо Нація ведеться на промови корупціонера і не може відрізнити псевдопатріотизм від патріотизму, то це не Нація. Якщо люди голосують не за власний добробут і процвітання держави, а за чергові брехливі гасла мародерів та олігархів, то вони завжди будуть жебраками.

Українці вчергове довели, що Україна – не Росія, і тут неможливі російські тезнології і феодальні методи правління.

Україна сьогодні склала свій іспит: Україна – це Європа!

Джерело: Сергій Якимчук

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв