Віктор Небоженко: Електоральне гетто

467
Віктор Небоженко, політолог, директор соціологічної служби «Український барометр»

Західно-український виборець потрапив у політичну пастку колишнього президента-олігарха Порошенка, бо «лицемір і корупціонер не може бути ані прапором, ані обличчям патріотичного флангу української громади» (Кочетков). Вся Україна (75%) розгледіла в президенті-мільярдері політика, який зрадив Майдан, добробати, волонтерів, цинічного демагога, людину, яка оточила себе злодіями, мародерами, колишніми регіоналами, а Галичина нічого не помітила, крім красивих промов і красивих вишиванок Порошенка.

Дуже погано, коли такий політик, як колишній президент Порошенко, який занурив у злидні мільйони українців, стає ідолом українського консервативного націоналізму.

Однак за політичну наївність і короткозорість треба платити. Завдяки сліпій вірі в колишнього президента-олігарха Порошенка, а не в християнську мораль, яка засуджує крадіжку у ближнього, а тим більше в української держави, виборці Галичини опинилися в електоральному гетто. І якщо 20 років поспіль націонал-демократичні сили Західної України тягнули Україну вперед, то тепер вони тягнуть країну назад, у минуле.

Джерело: Виктор Небоженко 

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв