Сергій Якимчук: Реваншу регіоналів не буде, бо він відбувся ще в 2014 році

183
Сергій Якимчук, активіст

Друзі, зверніть увагу, що зараз відбувається!

Вибори закінчилися. Діючий президент, який погряз в офшорних скандалах і в корупції, в таємних домовленостях і зв’язках з різними «медведчуками» з тріском програв президентські вибори.

На виборах переміг кандидат не з політичної системи, кандидат, який отримав історичну перемогу по всій країні. Кандидат, який заявив і про зміну самої системи і про кримінальну відповідальність діючої влади за корупцію і систематичне розкрадання тощо.

І що ми бачимо? Порошенко і його політсила не хоче віддавати владу, роздмухує в суспільстві якісь незрозумілі протестні настрої і тим самим намагається розколоти країну і навіть патріотичне суспільство.

Вигукуються, якісь незрозумілі гасла і псевдопатріотична риторика. Що важливо, що вчорашні риго-анали і «опозиційний блок» підігрують діючому президенту і нібито «святкують свою перемогу» на різних політичних ток-шоу, «святкуючи» реванш.

Я хочу нагадати людям з короткою пам’яттю, що саме Порошенко після Революції Гідності запросив в свою фракцію найбільше риго-аналів, жодного з них не притягнув до відповідальності і декого навіть повисив на тій чи іншій посаді. Тому треба розуміти, що всі вони одна і та ж команда чи «політична банда», яка просто боїться втратити владу.

Сьогодні іде ІМІТАЦІЯ реваншу, через всі ці судові рішення по Привату, РПЦ і так далі. Повторюю: ІМІТАЦІЯ РЕВАНШУ!

Ніякого реваншу ригів не буде, бо той реванш відбувся ще в 2014 році, коли засновник Партії Регіонів – Порошенко – став президентом і всі ці роки робив імітацію реформ.
Зберігаймо єдність і спокій в наших рядах і не ведімося на псевдопатріотичну риторику корупціонерів! Бо Україна це – МИ, Народ України!  А не «вони» – маргінальні політики з підмоченою репутацією. Наша сила лише в нашій єдності!

Джерело: Сергій Якимчук

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв