Віктор Небоженко: Українська перспектива

246
Віктор Небоженко, політолог, директор соціологічної служби «Український барометр»

Коли Зеленський оскаржував владу Порошенка на президентських виборах, то він дійсно «опинився в ідеальний час з ідеальною пропозицією» (Подоляк). Його політичне і героїчне, але одноразове завдання або роль звільнення України від влади і експлуатації цілої країни президентом-олігархом Порошенком. І Зеленський з нею чудово впорався. Але коли в результаті мирних і вільних президентських виборів мета була досягнута, суспільний запит на усунення Порошенка від влади був задоволений, перед Україною і Зеленським постали інші завдання.

Що тепер чекає країна від президента України Зеленського і що він реально може запропонувати українському суспільству? Чим президент Зеленський, попри свою молодість і оригінальність, може бути цікавий і корисний Україні, тим більше цілих п’ять років?

Мова вже йде про перспективи взаєморозуміння і співпраці між Україною, яка очікує змін і справедливості, та її новим Президентом. Або замість співпраці, як завжди, на нас чекають численні конфлікти. Адже ще ніколи в новітній історії України влада і суспільство, не довіряючи одне одному, не намагалися зробити щось разом. А очікували один від одного поступок, подарунків або нагород за терпіння.

Джерело: Виктор Небоженко

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв