Олександр Кочетков: Коломойський медійно активний, як поп-зірка перед концертним туром

209
Олександр Кочетков, політолог

ІВК нині медійно активний, як поп-зірка перед концертним туром.

У його нещодавньому інтерв’ю прозвучав цікавий момент: він не погодився з Президентом Зеленським щодо того, що той хоче зібрати разом представників великого, середнього і малого бізнесу. Мовляв, дріб’язок для масовки запросити – це на здоров’я, а ось з олігархами слід спілкуватися тет-а-тет. Інакше вони своїх багатомільярдних секретів не відкриють.

Не знаю, не знаю…

Поділ бізнесу по крупності – це надумано. Більшість малих підприємців мріють бути великими. Бізнес пронизаний різними зв’язками і схемами, згадується, як під час прем’єрства Януковича через формально крихітну комерційну структуру в Україну завозили третину всіх нафтопродуктів. А 90% усіх люксових авто – Ролс-Ройс, Бентлі, Феррарі та інше – імпортував приватний підприємець із Закарпаття.

Тому говорити про очищення чи одужання бізнесу треба усім разом, більшості буде цікаво послухати думку про демонополізацію і деолігархізацію від таких капіталістичних акул, як Коломойський, Ахметов, Пінчук.

Що не виключає, що якісь переговори щодо амністії капіталів великим бізнесменам треба провести у тісному колі. Тільки не з Президентом України, а з урядовими фахівцями з економіки, інвестицій і правоохоронцями, само собою.

Тому що в нас уже було: поговорили про щось тет-а-тет, і в Президента з’явилися Батурин «Лікарня майбутнього», а у олігарха – чергові обленерго.

Джерело: Олександр Кочетков

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв