Андрій Іллєнко: Про офіційні версії агресорів у загарбницьких війнах

295
Народний депутат України Андрій Іллєнко

Ви нічого не розумієте у громадянських конфліктах. От, наприклад:

СССР не нападав на Фінляндію у 1939 році. Все навпаки – це була зухвала агресія буржуазного уряду біло-фінів проти миролюбного СССР. Сталін лише захищався і підтримав легітимний робітничо-селянський уряд радянської Фінляндії Отто Куусінена у внутрішньому фінському конфлікті.

Німеччина не нападала на Польщу в 1939 році. Це поляки напали на радіостанцію в німецькому прикордонному місті Гляйвіц. І не війна це була, а лише операція Вермахту з примушення до миру агресивного сусіда.

Так само Райх у 1940 не окуповував Данію, Норвегію, Нідерланди, Бельгію та Люксембург. Лише забезпечував їхній нейтралітет та суверенітет проти зазіхань Франції та Британської імперії.

У 1940-44 рр. Німеччина лише підтримувала легітимний французький уряд Петена проти незаконних збройних формувань Де Голля, яких підтримувала Британська імперія.

Японія не воювала з Китаєм, а лише підтримувала незалежну державу Манчжоу-го.

Ясне діло, більшовицька Росія не нападала на Українську Народну Республіку у 1918, 1919 і 1920. Лише морально підтримала робітничо-селянський український радянський уряд проти буржуазної Центральної Ради. Громадянський конфлікт.

Щойно ви прочитали офіційні версії агресорів у загарбницьких війнах, які вони розв’язали.

Нічого нового. Закони пропаганди ще ніхто не відміняв.

Джерело: Андрій Іллєнко

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв