Росія готує масштабну відкриту війну, − експерти

243
Низка провідних іноземних експертів дійшли висновку, що РФ готується до нової відкритої війни, від якої постраждає вже не лише Україна.

Низка експертів розвідувального управління Канади CSIS у своєму звіті проаналізували зміни протягом останнього часу у внутрішній і зовнішній політиці Російської Федерації. На їхню думку, масштабне переозброєння армії, ініційоване Кремлем, модернізація воєнної й оборонної системи яскраво свідчать про те, що держава готується до масштабної війни – передає Радіо Свобода.
Аналітики спрогнозували, що російський лідер Владімір Путін навряд чи змінить свою позицію та продовжить провадити експансивну політику намагаючись розширити межі свого впливу навіть на кордоном. Підкреслимо, за словами фахівців, відкриття нового фронту в гібридній війні, яку Кремль розпочав в українському Криму й Донбасі, є малоймовірним. 
Експерти стверджують, що РФ має намір відкрити новий фронт і на відміну від ситуації з Україною вже не заперечуватиме присутності своїх військ. У зв’язку з цією інформацією канадська влада вже заявила про намір направити до Східної Європи своїх солдатів, аби допомогти у протидії російській агресії. 
Додамо, аналогічної думки дотримується і глава Ради національної безпеки й оборони України Олександр Турчинов. За його словами й відповідно до інформації розвідки, Російська Федерація готує новий масштабний наступ саме на українські території.

Коментарi

Коментарiв