Журналісти викрили незаконні махінації нардепа від «БПП»

270
Завдяки журналістському розслідуванню стало відомо, що народний депутат від «БПП» Сергій Тригубенко контролює низку державних активів у галузі енергетики в Україні.

Журналісти програми «Наші гроші» нагадали, що Тригубенка вважають наближеним одіозного нардепа Ігоря Кононенка, проте на відміну від нього парламентар є набагато менш відомим персонажем. Тривалий час він займався сільським господарством, а нині отримав посаду в екологічному комітеті ВРУ, завдяки чому тримає під контролем нечисленні прибуткові державно активи, а саме «Центренерго» і Краснолиманську шахту.
Компанія помічника нардепа без тендера отримала замовлення від «Центренерго» на півмільярда гривень. Купує вугілля на шахті, наварює, продає «Центренерго». Кілька підписів на парі папірців і вугілля як і раніше їде з державної шахти на держенерго, а ось гроші за це вугілля осідає у фракції «БПП». Прямота і масштаб схем – Віктор Янукович плаче, − йдеться у матеріалі.
Також зазначено, що оновлене керівництво Краснолиманської шахти гучно заявляло про вплив Тригубенка, проте з часом це припинилося, а компанія помічника нардепа отримала бажане замовлення. Пізніше підприємство отримало і право видобувати вугілля на пластах шахти, відібравши це право у відомого бізнесмена Кузяри.
Якщо ви чекаєте на зміни, то зайдіть у гострі до міністра енергетики Ігоря Насалика. Там сидить інша помічниця Тригубенка на посаді радника. Тому ні, не зміниться нічого, – підсумували журналісти.

Коментарi

Коментарiв