Деканоїдзе виправдала корупцію в поліції відсутністю мотивації

247
Глава Національної поліції України Хатія Деканоїдзе назвала кілька причин, які, на її думку, заважають подолати корупцію у цій структурі.

Новое время інформує, що, за словами Хатії Деканоїдзе, поки повноцінно не вдалося подолати корупцію в системі Національної поліції України у зв’язку з низкою ґрунтовних причин. 
«Перше – мотивація, якої немає у поліцейських. Друге – це технічне обладнання, коли кожен поліцейський не відчуває себе гідно, ні форми й машини і т. д. Третє – коли немає цілісності в правоохоронній системі для того, щоб хоч розуміти, що кожна людина, починаючи з рядового співробітника, пережила таку ментальну трансформацію, що, так, ми зараз працюємо по-новому, а працюємо по-новому – це означає, що не тільки поліція повинна працювати по-новому, а і вся правоохоронна система», – наголосила глава НПУ під час виступу перед правоохоронцями. 
Тим не менше, очільниця відомства заявила, що серед українців панує високий рівень довіри до працівників нової поліції: «Довіра до Національної поліції України – це десь близько 48%. Коли у нас було в історії, коли довіра до міліції була близько 50%? Ніколи. Раніше цей показник був десь на рівні 5-6%». 

Коментарi

Коментарiв