Станіслав Зозуля: СРСР і нацизм – одноутробні брати-близнюки

166
Станіслав Зозуля, блогер

Існує міф про те, що Радянський Союз був інтернаціонал-соціалізмом. Хто встиг пожити при совєтах згадують, як «країна рад» переймалася правами негрів в Америці, чи долею соціалістичних голодранців по всьому світу. Підняти прапор з Марксом було зручним способом для корумпованих правителів бідних народів сісти на ренту міжнародної соціалістичної допомоги з СРСР.

Але на ділі «радянська людина» була доволі шовіністичною та трайбалістською. І це не наслідок недопрацювання боротьби з віковими національними протиріччями, а спланована державна політика Совку розділяти і володарювати за допомогою штучного державного клею: ідеології та монополії Держави на застосування сили. Як наслідок, одразу як об’єднавчий елемент кайданів Центру зник, націоналізм виродився в формі такої ненависті до ближнього свого, якої Захід ніколи не знав.

Більш того, незважаючи на декларування пріоритету інтересів економічного класу над нацією, Радянський Союз цілком добре розрізняв нації і проводив дискримінаційну відносно одних перед іншими та відносно всіх народів на користь одного великого російського народу політику.

Найжахливішої форми це набуло з геноцидами – винищенням або упокоренням людей на підставі їх національності. В Україні, а були й інші національні злочини по всьому Союзу, – це мало відображення в геноциді двох автохтонних народів України: українського в наслідок Великого Голодомору та кримськотатарського через примусову депортацію.

В цей день ми відзначаємо 75-ті роковини депортації кримськотатарського народу – одного з українських геноцидів.

Тільки в тотально-колективістській свідомості цілий народ – включно з жінками, дітьми та людьми похилого віку – міг бути обвинувачений в злочинах, нібито колаборації з німцями під час Другої світової війни, та покараний виселенням з рідної землі. При чому зроблено це було в такий спосіб – в товарних вагонах під поліцейським терором, – що не залишає сумнівів – людські втрати віталися, а точніше смерті і були справжньою метою цього нелюдського акту.

Радянський Союз був расистсько-соціалістичним режимом, що робить його з нацизмом одноутробними близнюками-братами, адже мати в них одна – колективістська ідеологія, де навіть цілі багатомільйонні народи судять під гребінку.

Візуалізація трагедії кримських татар від Інфографіка.uа

Джерело: Станіслав Зозуля

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв