Марина Данилюк: Найнесмішніший виступ Зеленського

307
Марина Данилюк-Ярмолаєва, журналістка

Це був найнесмішніший виступ Зеленського. Раніше він працював коміком, тепер не до сміху, бо сміятимуться не по сценарію і регулярно. Сміятиметься не він, а пародії робитимуть на нього. Сміятимуться топи, але вже не на концертах кварталу. Або буде не до усмішок.

Президентська посада не кращим чином впливає на психологічний настрій і вигляд. У Зеленського додалося зморшок і сивини. Коли камери показували крупним планом гарне обличчя новоспеченої леді, там читалося: як жити, коли життя кардинально змінюється, а дітей тепер очікуватиме охорона… Так буває, коли отримуєш усе, але не знаєш, що із цим робити – і як управляти космічним кораблем на ймення «Україна».

Щодо виступу. Про 100% українців – гуд. Про те, що згадав війну і переселенців – норм.
Про «припинення вогню на Донбасі» і «на що готові ви українці», «я готовий втратити посаду, щоб настав мир» – натовп сприйняв на ура.

Надмірна увага до мешканців ордло – легкий реверанс, що вони особливіші за інших.

Нинішнє випробовування, яке чекає всю державу – на гвинтиках і мотузках – не Зеленський. Скоріше пустоти, які виникли після відходу ПП, або утворювались роками. Шпарини безхозні, які так уперто заповнюють колишні одіозні й традиційні пристосуванці.

Про портрети і заміну їх на фото дітей непогано.

Цитування Рейґана про «уряд як нашу проблему» – примірка на себе картуза великого американського актора. Єдина поправка – політикою в різних формах Рейґан займався завжди, навіть акторство було частиною воєнної пропаганди. «Аркуш і звільнити місця для майбутнього» – легка атака на Гройсмана і заодно перекидання майбутнього антирейтингу на нинішній уряд.

Підсів на голку електорального популізму. Одразу з ходу попросив зняти недоторканість, і … розпустив Раду (словами, підстав на це поки нема). За це отримав шок в очах Ради і овації з вулиці.

Про Грицака було хамовито, хоча після нагородження орденами публікою сприйнято на ура. А так – дуже хамовито.

Джерело: Marina Daniluk-Yarmolaeva

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв