Віктор Лешик: Зеленський буде робити все, щоби градус його популярності ніколи не падав

203
Віктор Лешик, журналіст

Що важливо? Зеленський показав, що він з іншої пісочниці. Він не хоче ділится своїми іграшками з тими, з ким не грався раніше. Це справді важливо і це справді вперше. Навіть, якщо взяти до уваги Коломойського за спиною. Ігор Вал. теж з іншої, ніж Кравчук, Кучма, Янукович, Порошенко, пісочниці. Перші свої капітали і перші свої кроки до влади вони робили не з подачі волохатої компартійної чи корупційно-державної руки. І Коломойського, і Зеленського радше можна записати у флібустьєри, які перші свої грошики здобували, як … флібустьєри: хитрістю, винахідливістю, нахабством і навіть грабунками, які так притаманні ранньому капіталізму. І звідси випливає низка поведінкових особливостей, які будуть шокувати солідну публіку з київської бюрократично-корупційної пісочниці:

1) Зеленському і К абсолютно пофіг, як їхні дії та слова сприймуть старі політики. Вони для них лузери і переможені слабаки.
2) Для переможців не існує ідеологічно-етичних рамок. Тільки миттевий результат, тільки прагматичний ефект.
3) Зеленський буде робити все, щоби градус його популярності ніколи не падав. Слова про «лише на 5 років» – це тільки слова.
4) Яким би не був спротив старих авторитетів у політиці, договорні можливості в силу вище означених причин, вкрай обмежені. Надто різні пісочниці.
5) І зовсім не виключаю відродження ефективного, але кримінального по суті, способу розв’язання застарілих проблем.
Таке…

Джерело: Viktor Leshyk

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв