Нам доводиться переконувати Україну боротися з корупцією, − Байден

244
Віце-президент США Джо Байден гостро прокоментував корупцію в Україні та проблеми відносин із Російською Федерацією.

Під час промови в американській аналітичній установі Центр нової американської безпеки Байден зауважив, що в зовнішній політиці Сполучених Штатів Америки завжди паралельно співіснуватимуть співпраця й конкуренція, оскільки думки про повноцінну вичерпність одного чи іншого є помилковими й недалекоглядними – передає Голос Америки.
«Щодо Російської Федерації наш підхід, за умов його вірної імплементації, відзначається складною сумішшю просунутого стримування, стратегічної стабільності і, звісно, необхідної співпраці. Разом із нашими партнерами та союзниками, зокрема у Європі, ми примусили Росію реально поплатитись за її абсолютну, відкриту агресію щодо України. РФ має виконати свої зобов’язання щодо Мінських домовленостей. Від цього не можна відступити. Санкції повинні залишатись у силі аж до виконання положень цього документа», – наголосив віце-президент США.
Крім того, високопосадовець прокоментував роль Сполучених Штатів у запровадженні українською стороною важливих реформ і боротьбі з корупцією, що, на його думку, є дуже складним процесом на теренах пострадянських країн.
«Це нелегко. Корупція всеохоплююча у всіх тих «колишніх радянських республіках». Але примушуючи їх, навіть не так …силуючи їх, ба ні переконуючи їх – і все відбувається саме у такому порядку – нам вдається позбавити Росію значного інструменту закордонної політики, яким вона настільки успішно користувалась», – підсумував Байден.

Коментарi

Коментарiв