Віктор Лешик: Будувати принципово нову державу буде не Зеленський

252
Віктор Лешик, журналіст

У покійного спікера ВРУ Івана Плюща під час чергової кризи журналісти насторожено спитали в фойє ВРУ: яка ситуація, Іване Степановичу?
– Ситуація бля*ська, – відрізав спікер і побрів творити історію.

Краще, аніж сказав класик українського державотворення, і не скажеш. Але час іде і слова потрібні. Нові слова про стару бля*ську ситуацію. Чому все так повторюється? Тому що в нашій системі державоуправління ще на рівні Конституції закладені не розподіл повноважень між гілками влади, не механізми стримувань і противаг, а система взаємного управлінського клінчу. У ній або разом на дно, або по-тихому домовимося, щоб усім, хто нагорі, було ХАРАШО.

Всі проти всіх. Зверніть увагу, як у нових антикорупційних органах один проти іншого справи повідкривали. Не проти системних корупціонерів, а один проти одного. А Гепрокурор так взагалі розкрив якось список таємних агентів НАБУ, щоби розенблатам спалося спокійно. Що ділять? Крутизну-вплив, а отже розміри неформальних фінансових подарунків за порушення або закриття справи.

Я не сподівався, що Зеленський сотворить диво. Тому ні разу за нього не голосував. Його роль – знести чинну систему. І бажано при цьому, щоб уціліла держава, як така. Будувати принципово нове будуть інші. Дуже на це надіюся.
І не через 5 років, а значно раніше.

Джерело: Viktor Leshyk

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв