Сергій Іванов: Жодна українська влада не вчиться на помилках попередників

203

«Ви Це обрали, ви з Цим і живіть», – кажуть прихильники Порошенка. Дивна позиція. І навіть не тому, що зловтіха – вада ментально незрілих. Справа в тім, що жити з «Цим» нам доведеться всім разом – і тим, хто за, і тим, хто проти, і тим, хто проти всіх.

І якби ви протягом останніх п‘яти років скеровували свій гнів спочатку на корупціонерів і казнокрадів, а вже потім на політичних опонентів, якби менше слухали уколовських брехунців, зараз би «Це» питання могло не стояти.

Що б ви не казали, ми всі в одному човні, і ймовірність того, що цей роздовбаний човен найближчим часом перетвориться на лайнер, дуже низька. Тож беріть весла і гребіть разом з усіма, адже споглядачам тут не місце. Тим більше, ви ж так активно переконували, що знаєте, куди треба гребти.

Єдине, не сприймайте цей допис як прохання або як визнання вашої правоти чи особливої історичної цінності – це не так. Всі ми звичайні, а відсоток когнітивно недосконалих серед 75% і серед 25% абсолютно однаковий.

Наше спільне завдання – тримати владу в тонусі. Як, наприклад, у випадку з незаконним призначенням Богдана або з відверто малороською і пораженською пропозицією провести референдум про мир з РФ все того ж Богдана, який, схоже, вирішив стати новим владним жупелом – Кононенком, Грановським, Медведчуком, Свинарчуком і Філатовим одночасно, акумулювавши весь суспільний негатив. Схоже, цей чувак вибрав політичну евтаназію, це його право.

Історія вкотре переконує, що вчитися на помилках попередників жодна українська влада не планує. І якщо так, це робить її крах невідворотним.

Джерело: Сергій Іванов

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв