Меркель констатувала неспроможність ЄС захиститися від зовнішньої агресії

241
Канцлер Німеччини Анґела Меркель зізналася, що нині ЄС не може власними силами захистити себе від численних зовнішніх загроз, тому повинен сподіватися на допомогу від США.

«Звичайно, це означає, що така країна як Німеччина, яка сьогодні витрачає на оборону 1,2% від ВВП, і Сполучені Штати, які витрачають 3,4% ВВП, повинні рухатися до однакових показників», − цитує Новое время Меркель.
Тим не менше, вона наголосила, що ФРН усе одно буде змушена витрачати серйозні кошти на оборону задля протидії зовнішній агресії. На думку канцлера, інші країни Європейського Союзу не готові подібно Німеччині в далекоглядній перспективі робити подібні оборонні витрати.
Додамо, 20 червня речник уряду ФРН Штеффен Зайберт заявив, що Німеччина готова в разі необхідності запровадити додаткові санкції проти Російської Федерації у зв’язку з її агресією щодо України. 
«Санкції проти РФ можуть бути скасованими, як тільки Росія виконає Мінські домовленості. Однак, ми готові прийняти подальші обмежувальні заходи, щоб збільшити витрати для російської стороні, якщо вона своїми діями зробить це необхідним», − наголосив високопосадовець.

Коментарi

Коментарiв