Олександр Кочетков: «Непримиренний борець» з Росією Порошенко та «проросійський» Зеленський

404
Олександр Кочетков, політолог

ПРИМУС ДО ВЗАЄМОРОЗУМІННЯ.

Розберемо ситуацію Президента Зеленського на конкретному реальному прикладі. І постарайтеся поставити себе на його місце.

Недоімперія хоче прямих переговорів під її диктування. Для цього вона починає давити Україну. Зокрема, повністю перекриває постачання так званої базової машинної олії, з якої шляхом додавання відповідних інгредієнтів виходять різні типи олій.

В Україні базова олія не робиться. Перекриті постачання не лише з Росії, але і з Білорусі, Казахстану і так далі. Якщо купувати в Європі, то ціни удвічі дорожчі, причому, це буде уся та ж російська олія – такий собі «реверс».

Без машинної олії не їздять танки, бронетранспортери і автомобілі, не літають літаки, не ходять потяги і кораблі. Не працює газотранспортна система – насосам треба олію, не крутяться турбіни електростанцій, без трансформаторної олії не функціонують підстанції, навіть у будівництві проблеми.

При непримиренному борцеві з Росією Порошенку такого не було – базова олія справно поставлялася Росією разом з іншими нафтопродуктами. При «проросійському» Зеленському – почалося.

Кабмін від вирішення проблеми самоусувається. Про Раду і згадувати смішно. Бізнес має намір на кризі неабияк нажитися. Але зберігається одна бізнес-структура, яка, як повідомлено, продовжить торгувати базовою олією, – по підвищеній, але все таки відносно прийнятній ціні. Це структура Віктора Медведчука. Який наполягає на поступках Росії по Донбасу і Криму, фактично, на капітуляції. І в умовах цього штучно створюваного монополізму по нафтопродуктах може істотним чином впливати на суспільно-політичну ситуацію в Україні.

І як потрібно поступати Президентові Зеленському, залишеному з проблемою практично один на один? Піти на переговори з Москвою – заголосять про зраду національних інтересів «патріоти-порохолюбыи. Не йти на переговори – ті ж порохолюби голоситимуть про кризу в країні через дефолт машинних масел.

Я, наприклад, не знаю, як вчинити…

Джерело: Олександр Кочетков

Коментарi

Коментарiв