Публіцист пояснив небажання Путіна повернути «ДНР» і «ЛНР» Україні

259
Російський публіцист Лєонід Радзіховський пояснив, чому Президент РФ Владімір Путін так сильно тримається за території так званих ДНР і ЛНР і не хоче повертати їх Україні.

На думку Радзіховського, Путін боїться гніву активної патріотичної меншини Російської Федерації в тому разі, якщо він перестане підтримувати незаконні збройні формування так званих ДНР і ЛНР – інформує Апостроф
«Економічне становище РФ паршиве. Як сказав прем’єр-міністр країни Дмитро Медведєв, «грошей немає». І хоча російська економіка мало залежить від західних санкцій, Москва все одно хоче позбутися від них. Ще один важливий фактор – особиста втома Путіна. Думаю, йому набридло безглузде протистояння, яке так нічого і не приносить. Не став він фігурою рівновеликою всьому Заходу, до чого прагнув спочатку. Відповідно, тепер він мріє позбавитися від протистояння із Заходом – і психологічно, і економічно і так далі», – зауважив публіцист.
«Разом із тим, віддавати «ДНР/ЛНР» Путін не хоче. Цілком можливо, що сама згадка про невизнані республіки викликає у нього алергію, проте “злити” їх він боїться. Боїться, що його почнуть звинувачувати російські патріоти, націоналісти, «кримнаші» і т. д. Це маленька частина суспільства, проте дуже активна – як і в будь-якій іншій країні, у тому числі і в Україні. Активна частина населення завжди нечисленна, проте із-за своєї активності вона досить впливова. У Росії активна меншість менш впливова, оскільки в країні немає незалежних партій та преси. Тим не менш, навіть в РФ, в умовах відсутності незалежної громадської думки, Путін побоюється активної патріотичного меншини», – наголосив Радзіховський.

Коментарi

Коментарiв