СБУ зневірилася в доведенні участі Росії у подіях Майдану

239
Глава СБУ Василь Грицак констатував, що станом на сьогодні правоохоронним органам уже складно довести участь російської влади у кривавих подіях Майдану.

В інтерв’ю Лига.net очільник Служби безпеки України висловив думку, що під час кривавих подій Революції гідності представники влади часів правління Януковича дали наказ розпочати обстріли людей на Майдані саме «з легкої руки» Кремля.
«Чому так трапилося – чому вбили людей? Треба бути нелюдом, щоб дати такий наказ. Я думаю, у цій ситуації ключову роль зіграли російські порадники. Нині це вже дуже важко довести. Але тоді політичні керівники проводили постійні консультації з Кремлем і російським керівництвом», – зауважив Грицак.
За його словами, тоді Кремль обіцяв повну підтримку українській владі, і в результаті виконав свою обіцянку, оскільки всі винуватці тогочасних подій нині в Росії. Відповідно, як мінімум цей факт є прямим доказом участі РФ розстрілах активістів Революції гідності.
«Мене критикують, коли я говорю про російський слід. Але невже для когось секрет, що російські ФСБшники приїжджали до України і почували себе немов удома у стінах СБУ? Після революції ми заарештували заступника начальника київської контррозвідки, який працював в інтересах Москви? Контррозвідки! Це ж він повинен бути шукати агентів країни, з якою у нас була оголошена війна. І він працював в інтересах Росії», – наголосив глава спецслужби. 

Коментарi

Коментарiв