Назар Приходько: Різниця між державниками та ідолопоклонниками

161
Назар Приходько, журналіст і волонтер

Дуже часто, коли я публічно висловлююсь проти якихось рішень чи тез Зеленського чи його команди, прибічники колишнього Президента Порошенка прибігають до мене в коментарі зі звинуваченнями або ж з «викривальними» сентенціями про те, що «бачили очі, що купували» і т. д.

Я втомився пояснювати, що НЕ голосував за Зеленського, та зараз не про це. Ну ОК – мене з ним асоціюють через те, що я і до і під час передвиборчої кампанії медійно бив по Порошенку. Причини відомі чому: починаючи від 31.08.2015, коли БПП та Опоблок «спєлісь» у голосуванні за «особливий статус», в результаті чого під ВРУ сталися масові заворушення та загинуло четверо Нацгвардійців, закінчуючи позбавленням громадянства і нахабним вигнанням Саакашвілі та переслідуванням Валентина Наливайченка за фейковими звинуваченнями у польотах в РФ з Мєдвєдчуком (Наливайченко виграв суд, до речі – НІЯКИХ польотів не було).

А офшори, корупція, Мальдіви, торгівля з окупантами і колаборантами, «свинарчуки» зрештою? А нерозкриття справ по розстрілах Небесної Сотні? Список моїх, та і не тільки моїх претензій до Порошенка і його оточення довжелезний, та я от про що хотів сказати та наголосити:

Уявіть: 2015-ий рік. Наливайченко у Шустера оприлюднює документи про офшори тодішньої очільниці НБУ Ґонтарєвої, і якийсь «марочний» порохобот пише: «Бл…..дь! та цій Ґонтарєвій руки повідрубати треба! Ох.єла взагалі!», або теж саме голосування за «особливий статус» і якийсь інший порохобот пише: «Петро! Приструни своїх ганд.нів, не доводь до гріха, а то сам по є.алу отримаєш!» Уявили? І я ні.

А от я, не дивлячись на певну медіапідтримку Зеленського з мого боку, абсолютно спокійно написав, після скандальних заяв Шефіра, про те, що може і без руки залишитись або ж закрити рот навічно той, хто посягає на святе – мову, культуру, війну, віру… Додам: Володимире, приструни своїх ганд.нів, а то сам по є.алу отримаєш!

От в цьому і є різниця між Державниками і ідолопоклонниками. При тому, не важливо, їхній ідол Зеленський чи Порошенко. Від цього треба відходити і РАЗОМ будувати сильну, заможну, європейську, Українську Україну! Тоді буде всім нам щастя.

Джерело: Назар Приходько

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв