Досі не знаю, що таке Гройсман, − Савченко

234
Народний депутат України Надія Савченко прокоментувала свої стосунки з лідеркою партії «Батьківщина» Юлією Тимошенко й відношення до нового глави уряду Володимира Гройсмана. 

В інтерв’ю DW Савченко повідомила, що два роки тому мала пропозиції від чотирьох партій, проте обрала «Батьківщину». Нардеп відмовилася називати інші політичні сили, які також пропонували їй приєднатися: «Я не скажу, оскільки якщо я їх не вибрала, то це, мабуть, буде некоректно. Я просто справді сміялася з того всього, тому що мені видавалось смішним та сюрреалістичним йти в політику, коли людина сидить у тюрмі й не знає, чи буде вона жити завтра. Я з усього цього посміялася, але врешті-решт погодилась. Чи то жіноча солідарність, чи тому що люди, які захопили мене в полон, більше всього не любили саме цю партію».
У відповідь на питання журналіста про те, чи не бентежить її неоднозначна репутація лідерки партії, Савченко наголосила, що взагалі не пам’ятає жодного українського політика з хорошою репутацією.
«Знаєте, кажуть, немає ворогів лише в того, хто нічого не робить. Тобто, залишатися хорошим − це однозначно нічого не робити. Думаю, що людині не уникнути помилок, якщо вона щось робитиме», − висловила думку парламентар.
Коментуючи відносини з Тимошенко, вона зазначила, що «швидше за все вони просто робочі»: «Тобто, ми не подруги, ми не сидимо не п’ємо там каву разом, не пліткуємо про щось. Ми зустрічаємось на роботі, спілкуємось лише по справі».
Крім того, на запитання щодо глави КМУ Володимира Гройсмана Савченко зазначила, що «досі не знає що таке Гройсман», проте перепросила у відповідь на поправку журналіста: «Перепрошую, хто такий. Мала на увазі як явище. Я раніше його не помічала на політичній арені. Можливо, я мало цікавилась політикою. Але в змозі чи не в змозі – мені взагалі здається, що ось ця влада, цей парламент, цей уряд − це «Титанік». Я їм про це сказала, на одному з засідань. Це нездатний уряд. Тобто, він не гідний народу, яким керує».

Коментарi

Коментарiв