Юрій Касьянов: Поки «експерти» граються у пасочки, дорослі дяді вирішують реальні питання

343
Юрій Касьянов, волонтер, громадський активіст

Молоді, зелені батьки знають: коли вам сильно дошкуляють діти, дайте їм пасочки, лопатку, відерце і помістіть у пісочницю. Хай собі граються, поки дорослі дяді й тьоті вирішують дорослі питання.

Наша армія нафіг нікому не потрібна. На дворі не 2014 рік – дякувати Петі – патріотичний дух вирізаний під корінь, перекручений, висміяний, рафінований… у коментарях на ФБ ватники не соромляться молити про мир, диванні патріоти закликають «домовлятися», а відомі «військові експерти», які ні дня не прослужили в армії, поміщені в оборонну «пісочницю» й бавляться призначенням на керівні армійські пости своїх «героїв», знайомих і друзів.

Зеля говорить про мир. Юля говорить про мир. Петя говорить про мир. Ну і, ясно, Бойко говорить про мир… А більше всіх про мир говорить бізнес-партнер Зеленського Борис Шефір: «Війну почали, щоб підзаробити грошенят і з тої, і з іншої сторони»… Ось так. Нація боягузів і зрадників. До чого тут нація?.. А хто ж іще вибирає петь, єль, зель у владу? Хто мріє про мир будь-якою ціною?…

Поки «експерти» граються у пісочниці, руйнуючи своїм ідіотизмом піщані заяви нечисленних патріотів, які мріяли про реальну військову реформу, дорослі дяді вирішують дорослі питання. Домовляються. Армія тут нікому не потрібна. І Україна теж.

Джерело: Юрій Касьянов

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв