Нуланд прибула до України для вирішення питання виборів на Донбасі

261
22 червня до Києва прибула помічник Державного секретаря США Вікторія Нуланд, яка має намір дізнатися, чи готова України до проведення виборів на Донбасі.

Відповідно до інформації Апострофа, візит Нуланд більшою мірою пов’язаний із її бажанням продемонструвати свій професіоналізм як дипломата і узгоджувати необхідні рішення. Подібним рішенням є ухвалення закону про децентралізацію і проведення виборів на територіях тимчасово окупованого Донбасу.
Перед американськими виборцями Нуланд необхідно показати себе як менеджера й дипломата, здатного «привозити» ефективні рішення. Таким рішенням міг би стати закон про вибори на Донбасі, й навіть неважливо, коли ці вибори будуть проведені, − наголосив представник уряду в коментарі виданню.
Нагадаємо, Нуланд зобов’язала українську владу завершити внесення змін до Конституції в частині судової галузі й децентралізації до 10 червня. Зміни до Основного закону в частині судової реформи було ухвалено ще 2 червня, проте запланований на 9 червня процес затвердження змін у частині децентралізації було зірвано у зв’язку з неспроможністю знайти компроміс між «Блоком Петра Порошенка» й «Народним фронтом».

Коментарi

Коментарiв