Костя Місюра: Про сліпу віру у Порошенка

219
Костя Місюра, блогер. Живе в Торонто

Кажуть, любов сліпа. Ну, не тільки любов, бачу. Ну, це ж треба бути повним недоумком, щоби пiсля усього, що уже і знали, і ще, певен, дізнаємось про громадянина порошенка, покладати надії і вірити в цього типа. Особисто знаю людей, які зараз безоглядно, щиро і, часто агресивно продовжують за нього дерти горлянки і «видирати очі», не дивлячись ні на які, ну, просто, незаперечні факти брехні і їхнього ж грабунку. Тихцем купував з ахметовим газ, нафту і вугілля у рашки і продавали людям з неймовірною накруткою через, нібито, Ротердам. Пограбовані усі, гроші – в офшорах. Народ винен МВФ уже фантастичну суму, з якої левову частку теж вкрали. Ні, продовжують нав’язливо пхати цю «ікону» в очі більшості. Він і його зграя гієн обдирала до кісток і вижирала державу зсередини, цинічно начепивши вишиванку та мову. І купа людей повелась, як діти на ці «дурилки картонні», намагаючись переконати себе, що це «наш».

Невже немає кого більш достойного такої бездумної відданості? Що найбільше дивує і вражає, так це наявність серед тієї, без перебільшення секти, порядних, думаючих, працьовитих і талановитих людей. Що ви там робите? Багато тих, хто за минулої влади десь влаштувався на престижні роботи, а зараз бояться їх втратити. Нехай маленьке, але ж власне покращення. І за це будуть битись мало не до смерті. Не своєї, звісно, а інших. І держави. Будуть брехати і зраджувати, придумувати собі шляхетні виправдання і якісь високоморальні мотиви, чіплятись за маленькі позитиви, як за соломинку у морі і вдавати, що це рятівний «ноєвий ковчег». Хоча це геть не море, а, скоріш, вигрібна яма. Не ламайте дурня, вигрібайтесь.

Але ж, в душі, десь там глибоко, з усії сили запхане у найдальший темний куток є те, що неможливо ні знищити, ні забути. Шматочок правди і крихта совісті. Це вони змушують ганяти психи та брудно лаятись, щось дуже емоційно доводити (скоріш, самим сібі) і тихцем віддалятись від людей, хто про них нагадує.

Джерело: Kosta Misoura

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв