НАБУ затримало двох фігурантів «газової справи» вже вдруге

192
22 червня 2016 року працівники НАБУ затримали двох фігурантів «газової справи Онищенка», яких раніше було звільнено під заставу.

Прес-служба Національного антикорупційного бюро України інформує, що Валерія Постного й Олега Рябошапку затримали після внесення ними призначеної судом застави в розмірі 1 мільйона й 1,5 мільйона гривень відповідно.
Проте, детективи НАБУ затримали їх уже на виході з Лук’янівського СІЗО у зв’язку з підозрою у легалізації доходів, здобутих злочинним шляхом уже в іншому епізоді, який також пов’язаний із договорами спільної діяльності з підприємством «Укргазвидобування».
Із боку невідомих осіб чинилися спроби перешкодити детективам у затриманні підозрюваних. Потім прибули адвокати, які викликали «швидку». Скоріше за все, з метою вивезення підозрюваних і уникнення їхнього арешту. До ситуації підключився підрозділ спецоперацій, який забезпечив детективам прикриття. Підозрювані затримані і доставлені до приміщення НАБУ, – йдеться в повідомленні.
Нагадаємо, у зв’язку з незаконними махінаціями з газом, у яких фігурує народний депутат України від групи «Воля народу» Олександр Онищенко, держава втратила близько 3 мільярдів гривень.

Коментарi

Коментарiв