Олександр Солонько: Смішить і дратує, як із Порошенка ліплять «батька нації»

285
Політичний аналітик Олександр Солонько

Днями в ЗМІ з’явилася інформація про те, як до виборів парламенту готується колишній президент Петро Порошенко. Намагання сформувати собі новий образ без грановських і свинарчуків виглядають логічно.

Як зазначають журналісти, в штабі Порошенка вважають, що він повинен стати «батьком нації». Саме такий образ, за останніми даними на себе приміряє 5-ий президент.

Ось це частково смішить, а частково дратує. Офшорні та корупційні скандали, намагання боротися проти блокади торгівлі з окупованими територіями (не через ненависть до тих, хто там, а саме через намагання перекрити потоки «чорного налу», який тік в руки зацікавлених осіб), скандал навколо корупційних махінацій в «Укроборонпромі», призначення «смотрящіх» в стилі Януковича, вкрадена київська земля, освячення схеми «Роттердам+», в тому числі, за допомогою свого підлеглого з часів роботи в корпорації «Рошен» Вовка, який керував НКРЕ…

Список можна продовжити. Саме такі речі змушують і сміятися і дратуватися, коли чуєш про «батька нації» і все таке. Це явно не той набір якостей і вчинків, не той бек-ґраунд, який дозволяє малювати собі саме такий публічний образ.

Такі речі явно не дають права називатися батьком нації. Хоча, враховуючи ще давніші історії, в такого батька будуть ще й мати, куми, «любі друзі». І хто ж тоді буде матір’ю нації? Кононенко? Грановський? Хто кумом? Свинарчуки в повному складі?

Якщо є хтось із політиків в Україні, хто має право так називатися, то це точно не Порошенко.

Джерело: Олександр Солонько

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв