Реєстрація Увiйти
Вхiд на сайт
» » Донбас можна зробити по-справжньому українським, − Жебрівський

Донбас можна зробити по-справжньому українським, − Жебрівський

19-06-2016, 18:09
Автор: mironetti
Переглядів: 219
Версія для друку
Голова Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський розповів про заходи, розроблені для українізації тимчасово окупованого Донбасу.
«Ми склали гастрольну карту українських театрів, і вони всі у нас виступають. У Бахмуті відкрили бібліотеку, у Краматорську − дитячу хірургію. Цього року вкладемо в інфраструктуру області до 7 мільярдів гривень. І 20% з них направимо на освіту. Ми починаємо працювати з майбутнім. Безперспективно працювати з минулим», − наголосив в інтерв’ю Новому времени Жебрівський.

Він також повідомив, що в Донецькій області планують створити понад 20 опорних шкіл − сучасно обладнаних навчальних закладів із спеціалізованими кабінетами з усіх предметів.

«Я виділяю мінімум 20 мільйонів гривень на кожну школу. Від підвалу до даху. З термомодернізацією, з європейським ремонтом, з лінгафонними, комп'ютерними класами, цифровими навчальними посібниками. Вже відкрили у Святогірську одну таку. В опорних школах будемо платити вчителям подвійну зарплату», − заявив глава Донецької обласної військово-цивільної адміністрації.

Він також похвалися, що незважаючи на продовження монополізації економіки Донецької області, уперше за 25 років незалежності України обласна влада нарешті стала відділена від бізнесу.