У ватажках «ДНР» і «ЛНР» треба розбудити українців, – Савченко

288
Народний депутат України Надія Савченко прокоментувала свою заяву щодо переговорів із ватажками так званих ДНР і ЛНР й пояснила, що вона чекає від них.

«Я ось що думаю: Захарченко і Плотницький – вони теж українці. Може, з цієї причини їх хтось там і призначив керувати цими територіями, є така практика. Тобто вони українці, а не малороси, як їх принизливо називають у Росії, не путінські маріонетки. І я хочу розбудити в них українців, пробудити в них свідомість, достукатися до їхнього розуму. Так можна врятувати багато кого, дуже багато людських життів. Тому шквал критики мене не хвилює. Якщо комусь не боляче від того, що вбивають українців, і багатьом диванним військам Майдану й АТО просто хочеться обговорювати це, лежачи на дивані, то нехай так і роблять. А я діятиму. І якщо завтра на місці хлопців або мене в полоні опиниться ще який-небудь журналіст, то ви зрозумієте, про що я говорила», − наголосила в інтерв’ю Кореспонденту нардеп.
Крім того, вона прокоментувала різку зміну своєї позиції щодо Мінський домовленостей – якщо раніше Савченко гостро критикувала перемовини, то нині вже навпаки виступає за них.
«Будь-які методи хороші, якщо у підсумку вдалося домовитися про припинення вогню. Так, ці домовленості попередні, існує маса нюансів, які згодом вирішуються, змінюються. Але важливо те, що зупинили вогонь. Мінус Мінських домовленостей у тому, що на наступних етапах вони втратять свою ефективність. Це станеться в майбутньому, ось і все. Поки ж потрібно домагатися їхнього виконання. А в майбутньому будемо робити щось додатково, крім угод», − зазначила парламентар.

Коментарi

Коментарiв